Dopasowanie właściwego zapachu dla mężczyzny jest dużym wyzwaniem.

Grudzień 19, 2019 0 przez admin

Jednym z najbardziej ekskluzywnych podarunków, jakimi możemy w łatwy sposób udowodnić jak ukochany mężczyzna jest dla nas ważny i w jakim stopniu znamy jego upodobania są markowe perfumy damskie. Dobranie zapachu indywidualnie dla mężczyzny jest wyzwaniem, któremu jednak sposób sprostać.

1. Obsession Night for men, Calwin KleinJest to perfum stworzony dla tych mężczyzn, których przeznaczeniem jest sukces, którzy lubią prowokować.Niezmiernie uwodzicielskie dodatki w postaci gruszki i kardamonu dadzą wspólniespędzonym chwilą pikanterii, seksownej tajemniczości i magnetyzmu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, kardamon, nuty wodne
nuta serca: cynamon, czarny zamsz, gałka muszkatołowa, a także drzewo sandałowe
nuta bazy: paczuli, wanilia, żywica labdanum, wetiweria.

2. Eau de Cedre, Giorgio Armani
Są to perfumy przyrządzone dla mężczyzny eleganta.Ta butelka jak i poprzednie są inspirowane fasonem męskich marynarek, dlatego woń włoskiej bergamotki z dodatkiem esencji z cytryny mają na celu być idealnym pierwiastkiem stroju mężczyzny, dodatkiem, jaki sprawia, że nikt nie będzie mógł przejść koło niego obojętnie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: cytryna, bergamotka, a także szałwia
Nuty serca: liść fiołka, kardamon i kmin
Nuty bazy : zamsz, esencja cedrowa, nuty drzewne i czarna herbata.
3. Sauvage, Christian Dior
Nieziemski mrok pustynny o zmierzchu, zespolenie nocnego chłodu z gorącym, suchym powietrzem – właśnie to ukryte jest w pięknym opakowaniu buteleczki. Idealny zapach dla mężczyzn, którzy pragną otoczyć nutą tajemnicy, ale także magnetyzmu, to perfum zmysłowych uwodzicieli.

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: lawenda, syczuański pieprz, gałka muszkatołowa, anyż
Nuty bazy: ambroxan, wanilia.

Każdy flakon perfum opowiada swoją historię, każde otwarcie buteleczki perfum to miliardy wrażeń – niech więc wybrane dla niego perfumy zdradzą mu ją.