Jesteś na drodze do odzyskania swojej byłej partnerki.

Marzec 12, 2020 0 przez admin

W wielu przypadkach, po zerwaniu, mogą zaistnieć pytania: Czy prawidłowo postąpiliśmy, a jeśli to była właśnie ta jedyna? W końcu nie było nam aż tak źle. Co teraz? W jaki sposóbodzyskać ukochaną?

Kanał YT: jak odzyskać byłą dziewczynę

Z pewnością nie istnieje magiczne zaklęcie, jakie spowoduję, iż nasza była partnerka znowu wpadnie w nasze ramiona. Jednak, jest parę działań, jakie możesz poczynić w celu odzyskania swojej dziewczyny. Na wstępie trzeba odpowiedzieć szczerze na ważne pytanie, z jakiego powodu mnie rzuciła? Może powodem stała się utrata zainteresowania tobą, a może odejście do innego, chciała byście zostali dobrymi przyjaciółmi, czy chciała małej przerwy w waszym związku. Teraz odpowiedz szczerze na to pytanie: Czy jesteś w stanie naprawić to co było złe w waszej wzajemnej relacji lub wyeliminować przyczynę rozstania? Jeżeli twoja odpowiedz brzmi twierdząco – to wspaniale! Jesteś na drodze do odzyskania swojej byłej partnerki. Jakiś czas po zakończeniu związku trzeba dać sobie nieco luzu i nie próbować kontaktować się ze swoją byłą. A przede wszystkim nie można myśleć na okrągło o tym w jaki sposób mogę odzyskać byłą partnerkę.

To dobry czas na zadbanie o siebie. Możesz, a nawet musisz w tym czasie pracować nad samym sobą, żeby móc po jakimś czasie pokazać się swojej dziewczynie jako całkiem nowy człowiek. To również dobry czas na naprawę relacji ze starymi przyjaciółmi, szukanie nowych zainteresowań, a co się z tym łączy pozyskiwanie zdolności bycia sam na sam. Ile czasu potrzebujesz bez kontaktu z ukochaną? To sprawa indywidualna więc nie ma tutaj złotego środka. Potem możesz zacząć przesyłać jej subtelne sygnały, że Twoje życie uległo zmianie i to na dobre. Doskonale jest wybrać wszelkie media społecznościowe z jakich korzystanie oboje. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, iż w taki sposób wzbudzisz jej ciekawość i pojawisz się znowu w jej oczach jako całkiem interesująca osoba. W tym etapie może na nowo zaczniecie się spotykać i wspólnie spędzać czas. A stąd już tylko krok do odzyskania związku.