Manicure hybrydowy jest coraz to bardziej atrakcyjny.

luty 12, 2020 0 przez admin

Hybrydowy manicure jest coraz bardziej atrakcyjny. Z pewnością zawdzięcza to niesamowitej wytrzymałości oraz efektywnemu wyglądowi. W przeciwieństwie do normalnego lakieru, opisywana hybryda jest bardzo odporna różne uszkodzenia a także nie ma tendencji do odpryskiwania. Nasze paznokcie będą wyglądały na zdrowe oraz zadbane nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym jest manicure hybrydowy Kraków?

 

To niezwykłe połączenie normalnego lakieru a także specjalnego żele do robienia manicure. Będziemy mogli go wykonać w specjalistycznym studiu lub we swoim lokalu. Natomiast do własnoręcznego zrobienia paznokci hybrydowych, niezbędny będzie zakup paru rzeczy, takowych jak przykładowo kolor hybrydy, baza do hybrydy, nawierzchniowa hybryda czy lampa UV. Nie jest to na pewno bardzo duży koszt, a zakupione rzeczy starczą na długo i będziemy potrafili robić sobie we własnym zakresie paznokcie hybrydowe. W momencie gdy już obeznamy się bardzo dobrze z sposobem robienia paznokci hybrydowych, cały proces ma możliwość trwał do parunastu minut. Czas pracy jest krótki, zaś efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest wcale trudne. Wystarczy spiłować wierzchnią warstwę paznokcia, na którym jest hybryda. Kolejno moczymy wacik w specjalnym preparacie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na jakiej jest lakier i obwijamy folią aluminiową. Po piętnastu min. powinnaś sprawdzić, czy hybryda zaczyna schodzić. Jeśli tak jest, ostrożnie pozbywamy się lakieru pilnikiem albo patyczkiem drewnianym. Jeżeli nie, przykładamy ponownie namoczony wacik na parę minut.

 

Po takim zabiegu, dobrzeużyć odpowiednich odżywek, , które pomagają utrzymać dobrą formę paznokcia. Warto być świadomym, iż jeżeli nasze płytki paznokciowe są chore, uszkodzone lub osłabione, nie powinniśmy nakładać na nie hybrydy, ponieważ może on bardziej je zniszczyć.