Manicure hybrydowy na pewno góruje nad malowaniem paznokci zwykłym lakierem.

luty 16, 2020 0 przez admin

Paznokcie hybrydowe to hit ostatnich miesięcy. Najpewniej jeszcze dość długo będzie się utrzymywać. Paznokcie hybrydowe Kraków centrum na pewno góruje nad malowaniem sobie paznokci zwyczajnym lakierem ze względu na długotrwałość krycia a dodatkowo szybkie schnięcie. Zaraz po skończeniu malowania paznokci możemy porwać się zwykłym aktywnościom.

 

Nie będziemy zmuszeni czekać nieskończoną ilość czasu, aż nasze nowo pomalowane paznokcie w końcu wyschną, a na koniec i tak pozostać z rysą na ślicznym lakierze. Paznokcie hybrydowe są zdolne do używania zaraz po opuszczeniu salonu/ czy zrobieniu manicure w swoim domu. A przy tym, posiadamy coraz to więcej sposobów. Jest dużo firm, które posiadają szeroką ofertę produktów potrzebnych do paznokci hybrydowych.

 

Producenci zaskakują nas odcieniami oraz dodatkowo dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami w stylu cat eye a dodatkowo diamencikami czy innymi elementami, które jest możliwość mocować na paznokcie. Hybrydowy lakier nakłada się sprawnie i efektownie, łatwo utwierdza i zrobione! Istnieje możliwość robić hybrydy zarówno w salonie, jak również we własnym domu. Co najlepiej wybrać? Jeżeli nie masz doświadczenia, a zależy tobie na doskonałym wykończeniu- umów się do salonu. Zrób tak także wtedy, w momencie gdy masz chęć na bardziej szalone dodatki lub lakier, którego nie jesteś pewna i nie chcesz go kupować.

 

Wspaniałym pomysłem jest zakupienie zestawu do robienia manicure w domu. Wymaga to od nas jednak cierpliwości oraz nakładu pieniężnego. Przeważnie manicure wykonany w domu trzyma się nieco krócej niż ten wykonany w salonie. Wybierz sama!