Można wybrać rodzaj sterowania żaluzjami.

czerwiec 15, 2020 0 przez admin

Moda na wygląd okien ulega zmianom. Raz modne są pięknie zdobione firanki, a następnie rolety rzymskie, innym razem furorę robią podwójne zasłony, a następnie powracają do łask żaluzje. Tak jest i teraz – żaluzje w oknach pojawiają się coraz to częściej, a ponieważ wyjątkowo modne jest stosowanie materiałów naturalnych, są to żaluzje drewniane.

 

Żaluzje wykonane są z lameli bambusowych albo drewnianych. Istnieje możliwość wybrać dla siebie żaluzje zrobione z lameli mających szerokość dwudziestu pięciu milimetrów lub lameli o szerokości pięćdziesięciu mm. Montaż żaluzji jest niezwykle łatwy i jest możliwość dokonać go na 3 sposoby: we wnęce okiennej, bezinwazyjnie na ramie okna i inwazyjnie do ściany lub sufitu. Dodatkowo mamy możliwość wybrać sobie rodzaj sterowania żaluzjami: sterowanie klasyczne – ręczne, sterowanie żaluzjami za pomocą pilota radiowego albo sterowanie żaluzją nowoczesne – za pomocą programów do telefonu. Do cech pozytywnych żaluzji trzeba zaliczyć również to, iż nie łamią się, są mocna, a ich powierzchnie nie odbarwiają się pod wpływem słońca.

 

Żaluzje drewniane posiadają naturalną, ciepłą i piękną kolorystykę. Ich odcień można wybrać z bogatej kolorystyki a także wybrać takie drewniane żaluzje do własnego wnętrza, by nadać mu bardziej ekskluzywnego wyglądu. Drewniane żaluzje z wyjątkiem niepowtarzalnego wyglądu i nadania przyjaznej aury, pozwolą nam na dokładną regulację wpadającego światła słonecznego, utrzymują temperaturę i pozwalają zapobiec nagrzewaniu się wnętrza mieszkania. Możemy je bez trudu zamocować na niewielkich, średnich oraz dużych oknach.