Myślisz nad wyborem ciekawego prezentu?

maj 12, 2020 0 przez admin

Zastanawiasz się nad wyborem podarunku? Zamierzasz zrobić mu niespodziankę i niezapomniane przeżycie? Niewątpliwie na podarowanie paska czy też perfum było już mnóstwo okazji. Jeżeli masz dość tego typu niefajnych i szablonowych pomysłów pomyśl nad czymś całkowicie innym, prócz tego niewiarygodnie ekscytującym. W naszej ofercie posiadamy lot motolotnią a także skok ze spadochronem.

 

Takim oto sposobem będziesz mogła podarować coś lepszego niż kolejny przedmiot, który niewątpliwie będzie się kurzył na półce – zdołasz obdarzyć go niezwykłym przeżyciem, do którego będziecie wracać wielokrotnie we wspomnieniach. Motolotnia jest to skrzydlata maszyna, która jednocześnie łączy w sobie niezwykłą prędkość którą zapewnia silnik z emocjami lotu paralotnią. Poprzez to zdołamy nieustannie kontrolować kierunek lotu. Nasz voucher obejmuje profesjonalny instruktaż pilota z sporym doświadczeniem, który także skrupulatnie ocenia warunki atmosferyczne danego dnia i zezwala na start. Oficjalnie motolotniarze potrafią wzbić się na wysokość 4 tys. metrów nad poziomem morza, aby wzbić się wyżej potrzebna już jest profesjonalna aparatura tlenowa.

 

Ażeby podziwiać wspaniały krajobraz naszej ojczyzny wystarczy znacznie niższa wysokość. Jeżeli osoba, której zamierzasz sprawić niespodziankę, kocha dreszczyk emocji skok ze spadochronu oczywiście zapewni skok wrażeń. Taki skok odbywa się w towarzystwie instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika skoku. Upominek dla ukochanego nie musi być zwyczajny. Zapewnij prezent dla niego – niesamowity lot i prawdziwą dawkę adrenaliny.