Oprogramowanie LoMag: jak utworzyć dokument RW?

Oprogramowanie LoMag: jak utworzyć dokument RW?

Listopad 13, 2019 0 przez admin

Niemal każdy zaawansowany system magazynowy

dopasowuje się do potrzeb użytkowników. Oczywiście ważne jest to, aby dokonać jego konfiguracji. Jest to podstawą do tego, aby program magazynowy był funkcjonalny, a zarazem przyjemny i prosty w codziennym użytkowaniu. Warto zaznaczyć, że LoMag może zostać wdrożony zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Wszystko zależy więc od naszych indywidualnych potrzeb. Aplikacja może zostać zainstalowana na urządzeniach z systemem Android. Nie generuje ona dodatkowych wydatków, co stanowi wielką zaletę.

Rozchód wewnętrzny Program magazynowy

LoMag pozwala utworzyć pełną dokumentację. Jest to niewątpliwym atutem, gdyż nie musimy inwestować w dodatkowe narzędzia. Z pewnością zadowoli to firmy, które nie posiadają zbyt dużej ilości wolnych środków finansowych. Trzeba również podkreślić, że im mniej programów do zarządzania obiektami magazynowymi, tym lepiej. Łatwiej jest sprawnie kierować przedsiębiorstwem.

Z rozchodem wewnętrznym mamy do czynienia w momencie, gdy towar zostanie wydany pracownikowi. Zjawisko to dotyczy również surowców, które niezbędne są do produkcji. Ważne jest to, aby pamiętać, że wydanie towarów z magazynu jest równoznaczne z koniecznością utworzenia dokumentu RW.

Nowy dokument RW Dokument RW

możemy utworzyć w ten sam sposób, co pozostałe dokumenty magazynowe. Wystarczy wybrać właściwy obiekt magazynowy, a następnie wywołać odpowiednie okienko. Formularz pojawi nam się na ekranie – musimy wypełnić wszystkie podstawowe pola.

Istotne jest to, aby wskazać, jaki towar został wydany. Musimy również określić kontrahenta (w tym przypadku pracownika). Nie zapomnimy o wprowadzeniu ilości produktów.